Domowa hodowla Golden Retriever'ów, terapia z psem – kynoterapia, przygotowanie psów do życia w rodzinie

Narodziny :)

lut 26, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Hodowla

20 lutego, kiedy na dworze świeciło piękne słońce na świat przyszły następne Aliusowe dzieci. Tavi i Touche – GOLDFORCE to rodzice siedmiu wspaniałych maluszków – 4 dziewczynek i 3 chłopców. Za fotorelację dziękujemy naszej koleżance Edytce.

Nowe usługi Firmy :)

lut 7, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Szkolenia

Tak, nie lubię leniuchować , chcę działać i robić to co przynosi mi satysfakcję , dlatego też postanowiłam zdać egzamin na GROOMERA – fryzjera psów. Na razie skupiłam się na rasie Golden Retriever, która jest mi najbliższa sercu, ale na pewno na tym nie skończę 🙂 Moje nowe kwalifikacje zdobyłam u Doroty Stradowskiej, która przekazała mi tajniki ,szczegóły tej wcale nie łatwej pracy. Dziękuje jej za to serdecznie .

Czas na aktualizacje strony :)

lut 7, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Hodowla

 
Od ostatniego naszego wpisu minęło sporo czasu. Wiele się w tym czasie wydarzyło,o czym nie napisaliśmy tutaj. Dlaczego ? Mhm odkąd czynnie odwiedzamy Facebook jakoś łatwiej było zamieszczać tam wszystkie nowości , informacje . Zbytnio do tego przywykliśmy , czas jednak na powrót. Powoli uzupełnimy braki już dziś obiecujemy poprawę i zaczynamy od wspaniałych wiadomości , o których już poinformowaliśmy na stronie. Nasza Tavi spodziewa się potomstwa. Już niedługo , bo około 20 lutego mogą pojawić się na tym świecie. Dawno nie było u nas szczeniąt, dlatego też bardzo się cieszymy ,że znów będziemy mogli brać czynny udział w odchowaniu następnych Aliusowych dzieci. Szczegóły na temat miotu w zakładce Planowane🙂

Mały DogTrekking – czarny szlak wokół Ślęży

sie 29, 2013 Autor: Mirka | Kategorie: Hodowla

W niedzielę wybraliśmy się na „krótki” spacerek 🙂 Trasa prowadziła czarnym szlakiem wokół Ślęży w Sobótce. Pogoda dopisała, towarzystwo także więc wędrówka nieco się przedłużyła 🙂 I tak w czasie 6 godzin zrobiliśmy ponad 20 km . Było super.

Wędrujemy :)

sie 14, 2013 Autor: Mirka | Kategorie: Wypoczynek

Trzebnica- okolice niedaleko Wrocławia. Wspaniałe miejsce na wędrówki z psami. Tym razem szlak zółty w lesie bukowym 🙂

Wakacje – Odargowo 2013

sie 4, 2013 Autor: Mirka | Kategorie: Wypoczynek

Było cudownie. Jak zwykle krótko. Pogoda akurat, towarzystwo wyśmienite. Nasza miejscówka – bajka. No cóż za rok wrócimy tam 🙂

Wakacje , wakacje :)

lip 2, 2013 Autor: Mirka | Kategorie: Inne, Kynoterapia, Wypoczynek

Okres wakacji to czas na odpoczynek przede wszystkim dla psów. W tym czasie robimy przerwę w zajęciach kynoterapeutycznych. Wrócimy do nich we wrześniu 🙂 Teraz dwa miesiące spędzimy na wędrówkach, na treningach – obedience, na tropieniu i aportowaniu, które były możliwe tylko w wolnych chwilach. Zatem już za tydzień wyjazd nad morze, a potem leśne ścieżki, górskie potoki, polany i szuwary będą nasze .

Ta niedziela była dla nas bardzo miłym dniem. Na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Jeleniej Górze na ringu prezentowały się Aliusowe dzieci:
1. SANTO AUREUS PASSO – kl. młodzieży, ocena doskonała, III lokata,
2. INARI IDEM – kl. młodzieży, ocena doskonała, I lokata, Zwycięstwo młodzieży,
3. KANA CELERIS – kl. otwarta, ocena doskonała, I lokata, CWC
Wyniki bardzo nas cieszą, ale miłym zaskoczeniem było zwycięstwo INARI vel. Izzi, która debiutowała na tej wystawie 🙂
Dziękuję wszystkim za miłą atmosferę.


Szalona niedziela. Ringowe emocje zakończyły się powrotem do domu z uśmiechem i trzema medalami. Tym razem :
ESTA – klasa użytkowa – 1 miejsce, ocena doskonała, CWC, medal złoty
KANA – klasa otwarta – 1 miejsce, ocena doskonała, CWC, medal złoty, Najlepsza Suka w Rasie
SANTO – klasa młodzieży- 3 miejsce, ocena doskonała, medal brązowy
Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę do zobaczenia w Jeleniej Górze 🙂

Magia i Kynoterapia :)

maj 31, 2013 Autor: Mirka | Kategorie: Kynoterapia

W ramach wykładów i pokazów dotyczących pracy z psem w Kynoterapii odwiedziliśmy naprawdę magiczne miejsce. Tak blisko nas , a do tej pory tam nie trafiliśmy. Spotkaliśmy tam nawet Anioła, coś zapikało w naszych sercach i … postanowiliśmy, że będziemy tam bywać 🙂

    Esta- edukacja


Archiwum


Linki