Domowa hodowla Golden Retriever'ów, terapia z psem – kynoterapia, przygotowanie psów do życia w rodzinie

Archive for 2016


Narodziny :)

lut 26, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Hodowla

20 lutego, kiedy na dworze świeciło piękne słońce na świat przyszły następne Aliusowe dzieci. Tavi i Touche – GOLDFORCE to rodzice siedmiu wspaniałych maluszków – 4 dziewczynek i 3 chłopców. Za fotorelację dziękujemy naszej koleżance Edytce.

Nowe usługi Firmy :)

lut 7, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Szkolenia

Tak, nie lubię leniuchować , chcę działać i robić to co przynosi mi satysfakcję , dlatego też postanowiłam zdać egzamin na GROOMERA – fryzjera psów. Na razie skupiłam się na rasie Golden Retriever, która jest mi najbliższa sercu, ale na pewno na tym nie skończę 🙂 Moje nowe kwalifikacje zdobyłam u Doroty Stradowskiej, która przekazała mi tajniki ,szczegóły tej wcale nie łatwej pracy. Dziękuje jej za to serdecznie .

Czas na aktualizacje strony :)

lut 7, 2016 Autor: Mirka | Kategorie: Hodowla

 
Od ostatniego naszego wpisu minęło sporo czasu. Wiele się w tym czasie wydarzyło,o czym nie napisaliśmy tutaj. Dlaczego ? Mhm odkąd czynnie odwiedzamy Facebook jakoś łatwiej było zamieszczać tam wszystkie nowości , informacje . Zbytnio do tego przywykliśmy , czas jednak na powrót. Powoli uzupełnimy braki już dziś obiecujemy poprawę i zaczynamy od wspaniałych wiadomości , o których już poinformowaliśmy na stronie. Nasza Tavi spodziewa się potomstwa. Już niedługo , bo około 20 lutego mogą pojawić się na tym świecie. Dawno nie było u nas szczeniąt, dlatego też bardzo się cieszymy ,że znów będziemy mogli brać czynny udział w odchowaniu następnych Aliusowych dzieci. Szczegóły na temat miotu w zakładce Planowane🙂


Archiwum


Linki